Mnohé vzťahy skrátka začínajú a končia. Nečaká na ne žiadne „a žili šťastne, až kým nepomreli“, a to z rôznych dôvodov – žiadne spoločné záujmy, priveľa hádok, celkom rozdielne hodnotové rebríčky…

Nie vždy sú však tie dôvody také silné, aby za normálnych okolností mali moc rozbiť vzťah. Najmä mladí ľudia majú tendenciu rozchádzať sa kvôli absolútnym hlúpostiam. Na druhej strane, ak skutočne v ceste za spoločnou budúcnosťou môže stáť aj taká vec, ako čudný spôsob rozotierania nugety alebo výraz tváre, ktorý má partner pri kýchaní, asi to čosi vypovedá už o kvalite toho vzťahu a rozhodnutie ísť od seba tým pádom nemusí byť úplne „odveci“.

Zozbierali sme pre vás zoznam najbizardnejších dôvodov rozchodov a príčin, kvôli ktorým ľudia neboli ochotní to s potenciálnym partnerom ani skúsiť, s akými sa ľudia stretli a rozhodli sa s nimi podeliť na internete. Niektoré z nich sa dajú pochopiť, iné zrejme len v hlave daného človeka. A tu to máme:

1: Moja mama sa rozišla s priateľom kvôli tomu, že keď išli do kina, vždy si celý film rozopínal a zapínal suchý zips na topánkach.

2: Bol som dvakrát ženatý. Obe moje ženy sa volali Kim. Od tých čias ani len nestrácam slovo so ženou, ak sa dozviem, že sa volá Kim!

3: Kedykoľvek som sa jej dotkol, cítil som zápach vajec. Chytil som ju za ruku, vajcia. Objal som ju, tričko mi smrdelo po vajciach. Najdivnejšie na tom je, že ona sama tak ani trochu nevoňala! Keď som sa s ňou rozišiel, vaječný zápach nadobro zmizol.

4: Každú jednu správu písal veľkými písmenami. Verte mi, po čase to začne BYŤ OTRAVNÉ.

5: Moja priateľka sa prihlásila ako dobrovoľníčka do ZOO. Problém bol, že keď sa jej deti niečo pýtali a ona nepoznala odpoveď, radšej než to priznať si niečo vymyslela. Vyrastal som na knižkách o zvieratkách a programoch Steva Irwina (pozn. redakcie: environmentalsta s vlastnými televíznymi šou). Fakty o zvieratách beriem veľmi vážne.

6: Rozišiel som sa so svojou stredoškolskou láskou, lebo bývala v dome, čo stál pri strašne rozbitej ceste. Odmietol som týrať svoje auto.

7: Na prvé rande s tým chalanom sme šli do kina. Namiesto toho, aby si vzal svoj drink do ruky ako normálny človek, si ho položil na vedľajšiu sedačku a vždy, keď sa chcel napiť, sa s rukami na kolenách a očami na plátne nakláňal k nemu a päť mnút „lovil“ slamku ústami. Najdivnejšia vec, čo som kedy videla!

8: Bola prekrásna, ale smrdela. Neviem, či sa nesprchovala alebo nepoužívala deodorant, ale proste z nej išiel divný smrad. Nedal som to. Moja vtedajšia najlepšia kamoška mi prehovárala do duše, aby som sa s ňou skrátka porozprával, ale ako poviete babe, ktorú poznáte pár týždňov, že smrdí?! Tak som s ňou skrátka uťal komunikáciu. Geniálne.

9: Istá krásna, vtipná a veľmi inteligentná baba sa ma raz spýtala, či s ňou nepôjdem na zmrzlinu. Odmetol som, ale tipujem, že to vzala ako flirt a neprestala ma presviedčať. Nakoniec som jej musel priznať, že s ňou nechcem ísť na rande, lebo sa volá úplne rovnako ako moja matka – menom aj priezviskom. Strašne sa smiala a súhlasila, že tým pádom naozaj nemôžeme ísť spolu von.

10: Chodila som s chalanom, ktorý sa volal úplne rovnako ako moja mačka. Raz som si ho priviedla domov a medzi dverami som pozdravila mačku. Chalan na mňa pozrel a v tej chvíli som skrátka a jednoducho pochopila, že s ním nemôžem byť ďalej.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Mladučké postavy, starší herci: TAKTO by mali vyzerať filmoví hrdinovia naozaj!

Zdroj: Brightside.me, Reddit | Foto: Pixabay