Niektoré ľudia vo svojich vzťahoch presadzujú pravidlo stopercentnej úprimnosti, a tak sa partnerovi zdôverujú aj s tými najtrápnejšími myšlienkami. Omnoho viac párov však vie, že hovoriť je síce striebro, ale mlčať je zlato – prípadne že kľúčom k šťastnému manželstvu je krátka pamäť, či už na partnerove prehrešky alebo na svoje vlastné. Menšie tajomstvá si preto v záujme úspešného spolužitia nechávajú pre seba.

Veci, ktoré spomenieme v našom dnešnom článku, by sa však sotva dali označiť za „menšie“ tajnosti. Sú to skôr bomby, ktoré si však napriek tomu ľudia rozhodli vziať zo sebou do hrobu. Či skôr, povedať ich – anonymne, samozrejme – „len“ celému svetu na internete, no v žiadnom prípade svojej drahej polovičke.

1: Muckala som sa s manželovým starším bratom aj sestrou, kým bol vo vedľajšej izbe. Nikdy mu nepoviem, čo sa stalo.

2: Týždeň predtým, než som si mal vziať svoju drahú, som sa totálne spil s mojím najlepším kamošom – chlapom rovnako ako ja. Skončilo to tak, že sme sa navzájom orálne uspokojovali… Celú svadbu sme si vymieňali trápne pohľady. Nikdy sme o tom viac nehovorili a nikdy som o tom nepovedal svojej žene ani nikomu inému, no kedykoľvek na to pomyslím, celý sa spotím a cítim sa hrozne.

3: Manžel si myslí, že som si spravila bakalársky titul. Nespravila. Sekla som so štúdiom a celý posledný semester som len predstierala, že chodím do školy. To bolo pred piatimi rokmi. Sme svoji, no ešte som sa mu neodvážila povedať pravdu.

4: Som vydatá tri roky. Pred svadbou ma môj nastávajúci požiadal, aby som splatila dlhy na kreditkách a ja som mu sľúbila, že tak urobím. Po troch rokoch som stále 10.000 v mínuse a on o tom nemá ani potuchy… 

5: Bola som už zasnúbená, keď som si na kamoškinej svadbe čosi začala s náhodným chlapíkom. Snúbencovi som potom povedala, že som ho pobozkala – malý bozk v nestráženom, opileckom momente. V skutočnosti to však bolo OMNOHO VIAC, než len nejaké bozkávanie. Po desiatich spoločných rokoch a niekoľkých deťoch sa pri tej spomienke stále cítim strašne previnilo.

6: Prešla som si šesťmesačným obdobím, počas ktorého som často chodila po obchodoch a kradla. Nebola som na tom vtedy najlepšie, no nedokázala som prestať. Raz ma chytili, no našťastie ma aj hneď pustili, za čo som vďačná, lebo to mohlo dopadnúť omnoho horšie. Môj manžel by túto informáciu neprijal dobre – a ja mu ju preto ani nikdy nepoviem.

7: Keď som mala 18, pózovala som pre Playboy. Roky som to pred manželom tajila. Jedného pekného dňa na to nejako prišla reč – niečo také sa fakt nestáva každý deň – a ja som konečne nabrala odvahu a priznala sa. Napodiv s tým bol úplne v pohode!

8: S manželom sme spolu desať rokov. Po dvoch rokoch randenia som si uvedomila, že som bise*uálka. Zúfalo som si priala vyskúšať si TO so ženou, a tak som si raz najala prostitútku a prežila s ňou neuveriteľný večer! Môj muž o tom nemá ani potuchy. Zlomilo by mu to srdce, keby o tom vedel. Strašne ho ľúbim, ale na ten jediný večer spred rokov myslím stále dokola – a želám si, aby som si to mohla zopakovať…

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Čas dať VÝPOVEĎ? Týchto 9 ľudí prežilo chvíľu, po ktorej si povedali “A DOSŤ”! – 2. časť

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Pinterest