Katarzia – to je nielen meno speváčky, ale tiež iný názov pre akúsi vnútornú očistu, ktorú ľudia dosahujú najmä priznaním niečoho, čo ich dlho ťaží. A keď tak nedokážu urobiť pred svojou manželkou či manželom, skúšajú to aspoň na internete… Efekt asi nie je ten istý, no už len ten pocit, že vyzrádzate svoje temné tajomstvo nahlas, musí spôsobovať zimomriavky.

V druhej časti nášho článku o takýchto priznaniach (jeho prvú časť nájdete >>>TU<<<) vám prinášame niekoľko ďalších tajomstiev, ktoré ich nositelia neboli schopní svojej polovičke povedať do očí. A niektoré sú veru poriadne uletené!

1: Vydávala som sa dvakrát. Totiž, keď som v 17-tich otehotnela, môj otec donútil otca dieťaťa vziať si ma. O 3 roky nato sme sa v dobrom rozišli, no na rozvod sme akosi nemali peniaze. Papierovačky sme teda odložili o ďalších 6 rokov – a to už som chodila s mojím budúcim manželom. Nikdy sa nedozvedel, že celý prvý rok nášho chodenia som vlastne ešte bola vydatá!

2: Keď vychádzam zo sprchy, vždy sa osuším osuškou, no z nejakého dôvodu sa mi nikdy celkom nepodarí dobre si utrieť tú „trhlinu“ medzi polkami zadku. Takže zakaždým, keď po sprche prídem do spálne obliecť sa, potajomky si vytieram zadok manželovým paplónom

3: Nikdy som sa mužovi nepriznala s tým, koľko sxuálnych partnerov som pred ním naozaj mala. Tvrdím, že 18. V skutočnosti sa to číslo pohybuje ďaleko po 80-ke. Nikdy som nikoho nepodviedla a vždy šlo o bezpečný sx, ktorý som si skrátka rada užívala. Problém je, že vždy, keď som niekomu povedala pravdu o tom, s koľkými chlapmi som spala, totálne ma odsúdil. A tak som si povedala, že budem klamať.

4: Otehotnela som hneď v prvú noc, čo som sa vyspala s mojím budúcim manželom. Mala som len niečo cez 20 a takmer som ho nepoznala, takže som bez rozmýšľania šla na potrat. Nepriznala som sa mu s tým, lebo som vtedy vôbec nerátala, že by sme spolu vôbec chodili, nieto ešte, že sa raz vezmeme. Dnes sme spolu vyše 10 rokov a máme dve deti a úžasný život, preto necítim potrebu priznať sa mu, že naše v podstate prvé dieťa som si nechala dobrovoľne vziať.

5: Môj šéf ma navnadil, aby som vyskúšala online gambling. Hneď na prvý pokus som prišla o 500 dolárov a manželovi som sa to nikdy neodvážila povedať.

6: Nikdy som manželovi nepriznala, že totálne NENÁVIDÍM jeho tri decká z predchádzajúceho manželstva. Nenávidela som ich od prvého momentu, čo som ich stretla. Nedokážem ich vystáť. Sú totálne nechutné a ani trochu ako on!

7: Kamarátka mojej mamy vyhrala v lotérii 4,5-milióna dolárov a pred mužom to tajila dva roky. On bol taký typický úradníček, čo deň čo deň chodil do roboty a ona zas mala ako žena v domácnosti v rukách všetky financie. Jedného dňa to nevydržala, nakráčala do firmy, kde robil a oznámila mu, že vyhrala lotériu, všetko splatila a odchádzajú do dôchodku. Stalo sa. Je z nich najšťastnejší pár, aký poznám!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Pinterest