Život so sebou prináša rôzne situácie a rozhodne nie každá skúsenosť, ktorú počas neho nadobudneme, bude príjemná. Sú však ľudia, ktorých zlé rozhodnutia či nešťastné zhody náhod postavia pred veci, aké si nezaslúži zažiť nikto.

Ako dôkaz, že nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie, sa niektorí z nich rozhodli podeliť sa na internete s tými najsmutnejšími slovami, čo museli niekomu v živote povedať.

1: Musela som povedať starému otcovi, že už sa z nemocnice nevráti domov.

2: Každému zvlášť – dvom malým synčekom, švagrinej a svokre – som musel oznámiť, že moja manželka (ich matka, sestra a dcéra) umrela. Sú to tri roky a stále sa trasiem, keď si na to spomeniem.

3: „Tomuto manželstvu som dala všetko, no už v ňom viac nevydržím. Prepáč.“

4: Snažil som sa obnoviť zničenú pamäť hardvéru počítača patriacemu rodičom, ktorých batoľa sa utopilo v bazéne jeho starej mamy. Fotili ho vždy len digitálnym fotoaparátom a všetky fotky mali v tom počítači. Žiadne zálohy. Zistil som, že pamäť je nezvratne poškodená a oni nebudú mať ani jedinú fotku svojho synčeka. Potom, ako som matke oznámil túto správu a uvidel jej tvár, musel som si na zvyšok dňa vziať voľno.

5: Musel som zazvoniť u susedov a povedať im, že som práve videl, ako ich prekrásnu kóliu zabil nejaký idiot na džípe, čo uháňal cez obytnú zónu stovkou. Toho psa sme všetci zbožňovali a vôbec som nevedel, ako mám niečo také oznámiť…

6: Tou vôbec najhoršou vecou pre mňa bolo povedať rodičom, že som závislá na heroíne. Žila som vo vzťahu s tyranom, bez drog som už nedokázala byť a mala som strach, že čoskoro umriem. Potrebovala som pomoc. Môj otec sedel po mojom boku počas celej odvykačky. Je to 10 rokov, čo som čistá a viem, že mu vďačím za svoj život.

7: Mala som 14, keď som musela zavolať matke a povedať jej, že môj najstarší brat spáchal samovraždu. Otec jej to povedať nemohol, pretože boli rozvedení a ona si ho zablokovala.

8: Som hasič a najhorší deň v mojom živote bol, keď som musel na Vianoce oznámiť rodine, že ich bábätko je mŕtve.

9: Som matka pestúnskej rodiny a mám doma 4-ročného chlapca, ktorému by som chcela postupne vysvetliť, že bude adoptovaný. Skúšala som to cez jeho obľúbený film Kung-fu panda, no pozeral na mňa, akoby som bola hlúpa. Mám pár knižiek o adopciách, ale on neznáša čítanie. Vôbec ma nepočúva, keď o tom začnem hovoriť. Nemá záujem to pochopiť.

10: Musela som oznámiť tehotnej žene, že dôvod, pre ktorý necíti pohyby dieťatka je, že už nežije – tri týždne pre očakávaným termínom pôrodu.

11: Najhoršia chvíľa v mojom živote prišla, keď som musel povedať mojej žene, že jej otec mal práve smrteľnú autonehodu.

12: Som obhajca a to najťažšie pre mňa je niekomu oznámiť, že strávi zvyšok života vo väzení.

13: Pracujem v manažmente domova pre seniorov. Raz mi pripadla povinnosť zavolať rodine, o ktorej príbuzného s ťažkou demenciou sa staráme. Stalo sa totiž to, že sme pristihli jeho ošetrovateľku, ako ho mláti. Očividne odmietal užiť lieky, jej praskli nervy a takto na to zareagovala.

14: Musela som zavolať mame a povedať jej, že jej otec umrel na rakovinu. Mal Alzheimera, niekto pri ňom musel byť 24/7 a ja som bola tá, kto pri ňom bol práve v tú noc.

15: „Kancelária armády vám s ľútosťou oznamuje…“ S týmto som musel prísť za vietnamským veterinárom, ktorého syn práve padol v Afganistane. A od neho som musel ísť s tými istými slovami za chlapcovou mamou, ktorú som našiel fajčiť jednu o druhej a plakať do bezvedomia, pretože kým som tam došiel, už jej volal jej manžel.

16: Musel som vysvetliť kamarátovej ex-priateľke, prečo pred pohrebom neotvorili jeho rakvu. Dôvodom bolo, že si na diaľnici vyhliadol ten najväčší kamión a podeň potom skočil.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

TOP 10 chvíľ, po ktorých ľudia vedeli, že je najvyšší čas na ROZVOD!

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Unsplash