Kedy mali Lukáš a Xénia prvý pohlavný styk? S kým z Farmy by sa Rebeka vyspala, keby nechodila s Heňom? Tieto a mnohé ďalšie horúce otázky padali medzi Lukášom a Rebekou v druhej epizóde Lukášovho YouTube seriálu s názvom Hovor alebo PAPAJ!

Podstata tejto šou spočíva práve v akejsi pretvorenej detskej hre “Pravda/skutok” – účastníci si navzájom kladú intímne otázky. Ak na ne nechcú odpovedať, musia za trest vypiť poriadne nechutný drink. V ponuke mal Lukáš naozaj všeličo od mojita s párkami až po najrôznejšie kreácie z kombinácií zubnej pasty, rýb či octu. (Z pochopiteľných dôvodov majú účastníci k dispozícii aj vedro.)

Stretnutie Rebeky a Lukáša bolo o to zaujímavejšie, že obaja majú v súčasnosti partnerov, ktorých stretli na Farme. O to častejšie si však namiesto odpovedí volili konzumáciu nechutných “dobrôt” z vedľajšieho stola. Kým Lukáš mal očividne strach byť úprimný, keďže je jeho vzťah ešte čerstvý, Rebeka sa zas nechala počuť, že by na mnoho otázok nemala sama problém odpovedať, no kvôli Heňovi nemôže.

V pár prípadoch však obaja poľavili zo svojich zásad a niečo o sebe a svojich vzťahoch predsa len prezradili. Celý ich rozhovor si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Rebeka Hlavatá vo vulgárnej hádke so Slovenkou: Padali vyhrážky aj nadávky!

Zdroj: YouTube/Lukáš Fúzo Stanislav | Foto: Instagram/lukas.stanislav, TV Markíza, YouTube/Lukáš Fúzo Stanislav