Nedávno rozvedená speváčka Veronika Nízlová, ktorá sa načas odtrhla od dua Twiins a tvorí sólo pod umeleckým menom Vebi, zdá sa, prežíva úžasné obdobie. Nielenže jej vyšiel nový klip, na ktorom sa poriadne nadrela, no v ňom dokonca naznačuje, že by sa v jej živote mohol pohybovať nový muž. Kto je tajomný motorkár, ktorý jej mal splniť všetky sny?

Spolupráca Veroniky Nízlovej a raperky Aless bola od samého začiatku sľubná, netrvalo však dlho a spadol na ňu tieň likvidačných technických problémov. Začiatkom novembra sa totiž takmer všetky zábery, ktoré boli ku klipu k ich piesni natočené, v okamihu stratili do prázdna, následkom čoho sa Twiinska zrútila v slzách a musela putovať z Neapolu späť na Slovensko, aby všetku prácu vykonala odznova.

Makačka sa však vyplatila a dlho očakávaný klip je na svete! Nie je síce ani zďaleka taký kontroverzný ako bol pred rokom ten k piesni Que Me Gusta, ale rozhodne mu nechýba ľahká provokácia, šteklivé tanečné pohyby ani tajomstvo.

Kým totiž Twiinska zo začiatku spieva o veľkej láske, atmosféra piesne sa časom mení, čo naznačuje, že sprvoti by mohol text hovoriť o Veronikinom nedávnom rozvode. Ten bol síce trpkou, ale nutnou skúsenosťou – obzvlášť preto, že po ňom má do života krásky nastúpiť ďalší muž, ktorý všetko od základov zmení…

Je záhadný motorkár len umeleckým stvárnením princa na bielom koni alebo za ním máme hľadať niekoho konkrétneho? To je tajomstvo, ktoré si Twiinska zatiaľ necháva pre seba!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: YouTube/TWiiNSchannel | Foto: Instagram/veronikatwiins, YouTube