Každý, kto sleduje bojové športy na Slovensku, vie, že práve Gábor Borároš stál na úplnom začiatku veľkého OKTAGON šialenstva. Stal sa víťazom prvej série Oktagon Výzvy a za pár krátkych mesiacov sa stal obrovskou hviezdou a sponzori sa o neho doslova bili. 

Už budúci víkend čaká Gábora zápas s Matúšom Jurčákom, bude musieť dokázať, že na to ozaj má, nič iné ako víťazstvo sa ani nepripúšťa. Z posledných 7 stretnutí v klietke odchádzal ako porazený až 4-krát. 

„Všetci cítime, že Gábor stojí na okraji priepasti. Je prvá skutočná a veľká hviezda domácej scény, svojho času väčšia než Karlos Vémola alebo ktokoľvek iný,” vyhlásil vo svojej relácii MMA Letem Světem majiteľ organizácie Oktagon MMA Ondrej Novotný.

Mám obavy o jeho kariéru a tým pádom aj život, pretože by to mohlo mať veľmi nepríjemný sklz. Bohužiaľ, s tým nedokážem robiť nič viac,” dodáva Novotný, ktorý tiež kritizuje Borárosov prístup k trénovaniu. Komentoval aj jeho prezentáciu na sociálnej sieti, keďže ho často vidí v bazénoch a spoločnosti „nesprávnych ľudí”. 

 

Celé vysielanie MMA MMA LETEM SVĚTEM si pozrite nižšie: (vyjadrenie ohľadne Gábora začína v 38. minúte)

Foto: Instagram/ boraros_gabor, Facebook | Zdroj/Video: YouTube/ Fight Club News