Raper Majk Spirit sa cez pandemické obdobie rozhodol, že si tiež trocha oddýchne a pobral sa s rodinkou na luxusnú dovolenku na Zanzibar. To ale nečakal, ako za vycestovanie zaplatí. Ľudia sa na neho vrhli ostrou kritikou.

„Veľké sklamanie z vás celebrít, čo furt fňukáte, ako ste na tom zle a potom nám, čo v tej potápajúcej sa lodi musíme zostať a držať sa zubami-nechtami, ukazujete, ako si užívate a čo si všetko môžete dovoliť. Čo ste? Bez nás, normálnych ľudí, čo vás sledujú, počúvajú, alebo chodia na vaše koncerty, by nikto z vás nič nebol. Je mi z vás smutno,“ objavil sa komentár pod fotkou Majka Spirita z dovolenky, s ktorým veľa fanúšikov súhlasilo.

Aby toho nebolo málo, ľudia zostali pobúrení kvôli tomu, že raper požiadal o pomoc štát, vzhľadom k pandémii. Uviedol, že tento fond nemá absolútne nič spoločné s jeho dovolenkou, ba naopak, majú slúžiť na pracovné účely. Keď negatívne komentáre neutíchli, rozhodol sa reagovať na celú situáciu.

„10 rokov som poctivo pracoval a často si odopieral dovolenky a sociálny život, lebo som vedel, že si všetko vynahradím, keď si založím rodinku a budem mať malé bábo. Fakt som sa na tieto chvíle tešil 10 rokov,“ odôvodnil svoje správanie Spirit. Priznal, že dieťa nechce vystavovať zbytočnému riziku nákazy koronavírusu, a tak sú len v malom rezorte. Poznamenal, že po príchode domov dodrží povinnú karanténu a prejde testovaním.

Pozrite sa na foto z dovolenky TU

Zdroj/Foto: Instagram/majkspirit