32-ročná mamička Kelsey Townsend skončila kvôli koronavírusu v umelom spánkuk. Svoje novorodeniatko tak uvidela až po troch mesiacoch. Prvé reakcie stáli vážne za to!

Svoju dcérku uvidela až po troch mesiacoch, keď ju prepustili z nemocnice. “Okamžite sme si vytvorili medzi sebou puto. Venovala mi široký úsmev a pozrela na mňa, akoby presne vedela, kto som. Bola som nesmierne šťastná,” priznala Kelsey, ktorá mohla konečne dcérke povedať, ako veľmi ju ľúbi.

Novopečená mamička utrpela vážny priebeh zákerného koronavírusu. Kelsey nemala v krvi dostatok kyslíka, čo mohlo viesť k poškodeniu jej mozgu a ďalších orgánov. Pokožku mala sfarbenú nasivo a namodro. Lekári mali dokonca v pláne jej transplantovať pľúca, no stav sa začal zázrakom zlepšovať.

Manžel niesol celú situáciu veľmi ťažko. Neustále mi v noci či skoro ráno volali z nemocnice, aby ma informovali o tom, že robia všetko pre jej záchranu. Obávali sme sa, že ju stratíme. Jej vytrvalosť a sila však našu rodinu nesmierne inšpirovala a je nám veľkým príkladom,” skonštatoval.

Rodinka je už dnes z najhoršieho vonku a užívajú si krásne spoločné chvíle. “Rodina je pre mňa všetkým. Mám aspoň dôvod žiť a tešiť sa na návrat domov,” dodala spokojná mamička.

Zdroj: dobrenoviny.sk | Foto: Pixabay