Druhé kolo očkovacej lotérie prinieslo nečakané emócie a dovolíme si tvrdiť, že viacerým Slovákom zmenilo život. Manuela, ktorá získala polmilióna eur, prenos ani nesledovala, no vyslovila heslo a podľa pravidiel je výhra bezpochyby na jej strane. 

Ak sa zo dňa na deň stane vaše konto bohatšie o polmilióna eur, zamáva to nielen s vami, ale aj s vašim okolitým svetom. V živom vysielaní Manuela priznala, že pracuje v reklamnej brandži. ,,Do veľkej miery v tom, v čom sa pohybujete vy. Živím sa ako make-up artist,“ vysvetlila moderátorom, ktorých okamžite zaujímalo viac o človeku, ktorý si takto prilepšil.

Takmer 900 tisíc Slovákov, ktorí prenos sledovali, začali okamžite pátrať, podľa informácií portálu Pluska si žena ešte v ten večer zrušila všetky účty na sociálnych sieťach. Nechce byť medializovaná, nechce, aby jej ľudia písali a nechce, aby ju kontaktovali médiá. Mala sa podieľať na líčení či maskách vo viacerých klipoch slovenských skupín či spevákov, ako sú Rytmus, Le Payaco alebo Sima Martausová.

 

Zdroj: cas.sk, pluska.sk | Foto: RTVS, cas.sk