Smrť generála Milana Lučanského je stále pod rúškom tajomstva a rozdelila Slovákov na dve veľké časti. Niektorí si myslia, že mu k samovražde niekto dopomohol, iní tvrdia, že jednoducho nezvládol psychický nápor a poníženie.

Na sociálnej sieti sa vyjadrila aj vdova po generálovi Lučanskom, ktorá opisuje momentálnu situáciu ako to najťažšie, čo zažila. „Nemám silu sa vyjadrovať k momentálnej situácii o smrti môjho manžela, bez ktorého môj život stratil zmysel a bolesť, ktorú držím v sebe je natoľko ťažká, že len vďaka svojim deťom, ktoré sú mi v tejto chvíli najväčšou oporou dokážem ustáť toto najťažšie obdobie môjho života,“ znejú jej srdcervúce slová.

Martina zároveň opisuje posledný deň s manželom, ako najhorší. KÝM JA SOM MALA ZA CHRBTOM MIKULCOVE KOMANDO pri posteli môjho muža, V NEPRESTRELNYCH VESTÁCH A SO SAMOPALMI V RUKE, pán minister vnútra R. Mikulec sa zabával na chate v Martine na Martinských holiach, kde je do dnešného dňa. A tak sa pýtam sama seba to naozaj chcem tak veľa, aby niekto tak kompetentný, ako je minister vnútra R. MIKULEC v demokratickej krajine, ktorý zabezpečuje bezpečnosť a poriadok v nej mu bolo naozaj za ťažko vyvesit čiernu vlajku nad budovou ministerstva vnútra a vzdat mu tak účtu na počesť jeho pamiatke..???,“ pýta sa rozhorčená, smutná a trúchliaca manželka.

Celé vyjadrenie Martiny Lučanskej

Foto/Zdroj: Martina Lučanská