Speváčka Mária Čírová prežíva jedno z najkrajších období v živote ženy. Pred pár dňami sa totiž tretíkrát stala mamou a k synčekovi Hugovi (10) a dcérke Zoe (8) pribudol chlapček. Spoločne s milovaným manželom Marošom Kachútom mu vybrali netradičné meno Ruben. 

31-ročná speváčka je už so synčekom doma a podľa zverejnených záberov sa malého nevie nabažiť, tak ako všetky maminy. Aj keď pôrod prebehol troška skôr, ako očakávali, všetko dopadlo dobre.

„My sme si s Máriou mysleli, že to bude štvrtého augusta, aspoň tak nám bolo povedané. Ale v pondelok začala cítiť, neviem, či to boli kontrakcie, alebo len také príznaky, že možno by sa už oplatilo ísť do nemocnice,“ prezradil manžel Maroš.

„Začína sa nám nová etapa nášho života, budeme si na seba zvykať, sama som zvedavá, ako budem všetko zvládať s tromi deťmi, ale verím, že sa dáme krásne všetci dokopy. O veľkej rodine som odjakživa snívala, som naplnená tou najväčšou láskou, aká sa vôbec dá zažiť,“ opisuje svoje pocity Mária. Na Instagrame už stihla zverejniť aj prvé zábery s Rubenom doma, je viac ako isté, že budú mať doma veselo 🙂

Mária s Rubenom

Foto/Zdroj/Video: Instagram/ mariacirova