farma 11

Televízia Markíza chystá do budúcnosti pokračovanie obľúbenej reality šou Farma. Diváci zatiaľ nepoznajú ani meno výhercu ostatnej série, ktorá beží na obrazovke, no už teraz je pravdepodobné kto sa zhostí moderovania jedenástej série statkárskej reality šou!

 

Situácia na televíznom statku sa ženie do finále. Súťažiaci taktizujú, ako sa prebojovať k výhre 75 000 eur, no meno výhercu zatiaľ na verejnosť preniklo, aj keď sa nakrúcanie už oficiálne ukončilo. Diváci sa v šou museli vysporiadať s mnohými zmenami, ktoré boli oproti ostatným sériám Farmy novinkou.

Jednou z výrazných zmien pri nakrúcaní bola aj výmena moderátorky. Namiesto Kvetky Horváthovej tak na statok zavítala bacuľka Evelyn. Divákom napokon sympatická bacuľka prirástla k srdcu, aj keď na začiatku sa nevyhla aj kritike od sledovateľov, ktorým Kveta chýbala. Markíza už teraz avizovala, že do budúcna chystá ďalšiu sériu Farmy a kompetentní vyzradili aj meno jej moderátorky.

Podľa informácií portálu mediaboom.sk Horváthová dostala na Farme definitívnu stopku a tvorcovia aj naďalej počítajú s Evelyn, ako moderátorkou projektu. Na statku sa prirodzená blondínka osvedčila a aj keď to raz prepískla, obľúbili si ju ako súťažiaci, tak aj diváci. Samotná Markíza pre topky.sk potvrdila zatiaľ len fakt, že Farma z obrazoviek nezmizne.

Farmu 11 pravdepodobne bude opäť moderovať Eva Evelyn Kramerová

farma

evelyn

Zdroj: mediaboom.sk, topky.sk | Foto: Facebook