Tomu, čo uvidíme na televíznych obrazovkách, by sme nemali hneď automaticky veriť – a o obsahu rôznych reality šou ako Farma to platí dvojnásobne. V rámci jej poslednej epizódy to v podstate naznačila aj samotná televízia. Kým v bežnej časti sme mohli vidieť Sáru, ako neohrozene skáče do jazierka, doplnková relácia Farmy X-tra odhalila, čo tomuto “odvážnemu” činu v skutočnosti predchádzalo. Nebudete veriť vlastným očiam!

Skákať do vody, o ktorej nič nevieme – v zmysle jej teploty, čistoty či živočíchov, ktoré v nej žijú, už ani nehovoriac o hĺbke – nie je práve najlepší nápad. Farmárka Sára Adamčíková je si toho, zdá sa, veľmi dobre vedomá. Preto predtým, než sa pred všetkými predviedla a nebojácne skočila z móla do jazera, poslala na prieskum svojho “sluhu” Vlada. Odhalil to Martin Šmahel v relácii Farma X-tra.

“Vladko, ideš mi skontrolovať, aká tam je hĺbka? Chcem si tam skočiť,” poslala Sára, ktorá už bola oblečená v plavkách, farmára na prieskum. Ten sa pritom do vody nechystal – bol oblečený v bežnom pracovnom odeve.

Ešte viac zábavy nájdete na našom Instagrame >>> TU <<<!

“Normálne som tam chodil,” povedal jej Vladislav, to však Sáre nestačilo. “Aj ja som tade normálne chodila, no a? Ic mi to skontrolovať!,” nakázala 21-ročná fitneska 44-ročnému finančnému poradcovi. Keď už bol vo vode, povýšenecky mu diktovala, kam až má zájsť, aby sa uistil, že je voda dosť hlboká.

Až následne, keď mala Sára istotu, že nedopadne na tvrdé dno, prišlo to, čo ukázali divákom kamery – fitneska sa odhodláva a ako pionierka skáče do vody úplne prvá. My už však vieme, že Sára nie je žiadna hrdinská amazonka, ale – trochu zveličene povedané – len obyčajná podvodníčka. Alebo skôr pod-vodníčka?

Viac si môžete pozrieť v 37. epizóde Farmy X-tra (od 12:20) >>> TU <<<! 

 

Zdroj/Foto: TV Markíza