Za tých pár dní, čo televízia Markíza spustila vysielanie show Svadba na prvý pohľad, sa toho stihlo popísať celkom dosť. Kompetentní sa rozhodli prehovoriť a objasniť, ako to naozaj funguje!

Je to divadielko? Poznajú sa jednotlivé páry? Je to skutočný obrad? Vedeli o tom ich rodiny? Je to len zábavná šou? Všetky tieto otázky sa divákom vynárajú v hlavách už od prvých minút sledovania relácie, ktorá v zahraničí dala úspešne dokopy niekoľko nešťastných nezadaných.

Magazín pluska.sk oslovila v tejto veci samotnú televíziu. ,,Pomocou DNA, pachových testov, testov atraktivity a analýzou osobnosti zo všetkých prihlásených postavili odborníci troch mužov a tri ženy pred hotovú vec: našli sme vám kompatibilného partnera. Páry sa naozaj uvideli po prvý raz až na vlastnej svadbe. Produkcia šou si dala veľmi záležať na tom, aby sa jednotlivci nestretli až do samotného mementu, kedy sa postavili pred „oltár“. Dokonca aj v deň svadby boli do prvého stretnutia ubytovaní buď každý v inom hoteli alebo v inej časti hotela s tým, že produkčný tím dohliadal na to, aby neprišlo ani k náhodnému stretnutiu,“ objasnili v Markíze.

Áno, svadba nie je reálna

 ,,Pochopiteľne, že nejde o reálnu svadbu, pretože keby si páry nesadli, musel by sa riešiť normálny rozvod, a to si televízia nemohla dovoliť. Ale je to predsa šou, samozrejme, že nemôže ísť o serióznu právoplatnú svadbu,“ hovorí zdroj pre spomínaný internetový magazín. ,,Ide o sociálny experiment s prvkami asistovaného manželstva, ktorý sa uskutočnil na základe najnovších psychologických a biologických metód,“ pokračuje.

Produkcia zároveň garantuje, že si dali veľmi záležať na tom, aby sa páry vôbec nevideli. Ani predtým a ani v deň svadby. Celý experiment by tak stratil zmysel a je jasné, že aj tím expertov chce zistiť, či to má zmysel alebo sa skrátka na základe chémie a biológie nemôžete zaľúbiť.

Nuž, uvidíme, ako to celé dopadne, každopádne, celý koncept je veľmi zaujímavý. Svedčia o tom najmä reakcie divákov a všetky pozitívne aj negatívne ohlasy. Veď, o to tu vlastne celý čas ide. Zaujať diváka 🙂

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial | Zdroj: pluska.sk