Reality show Mojsejovci svojho času zažívala neuveriteľný úspech. Za 25 rokov existencie televízie nevysielala nič úspešnejšie. Pri príležitosti výročia sa Markíza rozhodla uviesť reprízu projektu, reakcia hlavnej protagonistky na seba nenechala dlho čakať. 

,,O dvanástej v noci, keď to vysielajú, sa už v posteli obraciam na druhú stranu. Chodím spávať o deviatej,” prezradila niekdajšia celebrita, ktorá si okrem iného odsedela 13 mesiacov v kolúznej väzbe.

,,Užíval si môj luxus! Lebo to bol môj dom, Mojsej ani nevedel, koľko stál. Išiel ako okoloidúci v gumených čižmách a prišiel so sieťkou. Tak aká vila Mojsejovcov? Kúpila som ju dávno predtým, ako som spoznala Mojseja, nábytok som mala tiež dávno ešte v starom dome. Keď som sa sťahovala na Pereš, vôbec som nekupovala nábytok, ale presťahovala, iba niečo som dokúpila. On ani nevie, koľko to stálo. Ani toľko peňazí nevidel pokope, koľko ma to vyšlo. Živé euro nemal nikdy, ani virtuálne,” vyjadrila sa bývalá podnikateľka, ktorá zároveň priznala, že s Braňom už neudržuje žiadny kontakt.

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: markiza.sk