jakubec bozanka

Sedemnásteho novembra si kontroverzná šoubiznisová dvojica Martin Jakubec (34) a Božanka(64), povedia svoje áno. Pokiaľ prípravy na svadbu desaťročia vrcholia, snúbenci zvažujú ďalší šokujúci krok. Chceli by sa stať rodičmi!

 

Martin Jakubec už onedlho spečatí svoju lásku so zrelou speváčkou Božankou. Dvojica však najnovšie šokovala novinkou, že tak ako snáď všetci budúci mladomanželia, aj oni túžia po potomkoch. Jakubec však vie, že vzhľadom na vek budúcej nevesty je vysoko pravdepodobné, že sa svojim snom o dieťati budú musieť popasovať inak, ako prirodzeným spôsobom.

„Túžime mať dar vo svojom krásnom živote. Túžime mať syna, aby bol dedič a mal milujúcich rodičov. Najlepšie by boli dvojičky chlapcov,“ prezradil odvážne plány o rodičovstve Jakubec pre portál pluska.sk. 30-ročný vekový rozdiel pritom snúbenci vôbec neriešia a zvažujú adopciu. Ich dieťa sa vraj bude mať oveľa lepšie, ako akékoľvek iné deti.

„Adoptujeme si chlapčeka alebo dvojičky…Zahájili sme všetky právne procesy k výberu a agende osvojenia. Snáď voči nám bude šťastie zhovievavé. Veď sa snažíme dať šťastie dieťaťu, ktoré na to čaká. My budeme zodpovední a milujúci rodičia. Chlapček môže byť aj starší od 5 – 10 rokov. Aby bol už socializovaný a vnímavý. Dáme šancu tomu, ktorý nás zaujme. Určite postrach Denisa nechceme,“ prezradili s úsmevom zamilovaní snúbenci.

Martin Jakubec a Božanka

jakubec bozanka

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook