Spevák a podnikateľ Martin Jakubec nedávno pobúril množstvo Slovákov tým, že prostredníctvom Facebooku vyhlásil finančnú zbierku na nové CD pre pamätníkov.

Budem rád, ak ma podporíte, kultúra ostala v žalostnom stave… Vopred vám ďakujem,” napísal na sociálnej sieti. Čoskoro na to sa mu ozvali seniori, ktorí spevákovi ponúkli svoje úspory vo výške niekoľkých tisícok eur.

Celá vec sa nezaobišla bez povšimnutia mnohých komentujúcich, ktorí Jakubca okamžite napadli a nazvali ho zlodejom. “Keby bol ten haj*el normálny, tak slušne poďakuje a zároveň odmietne, hneď v momente!,” rozohňovali sa nad počínaním speváka ľudia. Jeho fanúšikovia si ho však bránili a najnovšie sa rozhodol na vlnu odporu reagovať aj sám Martin Jakubec.

V novom videu, ktoré zachytila Pluska, spevák hádže do pléna celkom novú výzvu. “Toto je vizitka slovenského národa? Urážať a dehonestovať ľudí? To takto sa nerobí! Za to, že jedna pani ma chce podporiť? A čo vy závidíte, do psej matere! Že mi chce niekto pomôcť? Áno, som tu ako spasiteľ a záchranca slovenskej kultúry, ktorá umiera. A čo ste vy spravili pre slovenskú kultúru?

Však ale dobre… Je tu nová výzva pre Slovákov. Ak si neželáte, aby som tvoril a vyzbierate mi 12 miliónov eur – to vychádza, že každý občan SR mi na účet pošle 2 eurá a 18 centov – tak vám garantujem, že skončím!”

Jakubec už vraj aj presne vie, kam by sa v prípade úspešnej zbierky podel. “Odídem zo Slovenska a odsťahujem sa na Malibu, do svojej rezidencie. Rovno môžete posielať peniaze!,” odkázal na záver.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/cecovo_meme, martinjakubec_official