O Martinovi Jakubcovi už dlhší čas nebolo nič počuť, po fingovanej svadbe s Božankou a údajnom dieťati, ktoré taktiež neexistuje, už zrejme nemá čím zaujať. Šlágrový spevák ale stále prekvapuje, TOTO ale poriadne prestrelil…

Pred pár dňami si nepekne rýpol do mena Rytmusovho syna, ktorý už čochvíľa príde na svet. “Že Sanel😂😂😂 to lepšie by bolo Panel, Salónka, Label, Lanel, Flanel, Enel, Nechcel, Remel, Jasmín, Dežko alebo ja neviem už. Len toto? Tak nudné, primitívne, lacné. Chúďatko malé nevie do akého sveta to speje. Rodičom už natoľko jexe že nevedia čo zo sebou. Hlavne už nám dajte s nimi pokoj…. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤡,” vyjadril svoje nesmierne antipatie Jakubec.

Sledovatelia sa ale v mnohých komentároch zastali práve Rytmusa a Jasminy. “Dokázal by si mu to povedať aj osobne??? Či len tu strúhaš borca??? Musíš mať veľmi nudný život, keď máš potrebu riešiť takéto pre teba úplne nepodstatné veci. Snáď nájdeš pokoj, keď ti nedá spávať meno cudzieho dieťata!,” píšu. V ďalších komentároch dokonca vyjadrujú názor, že by manželia Vrbovskí mali podniknúť aj práve kroky a nedarovať mu to. Čo si myslíte vy?

Foto/Zdroj: Instagram/ martinjakubec_official