Martin Šmahel učaroval najmä ženskému publiku, keď ešte prednedávnom vďaka reality šou Farma, na obrazovke predvádzal vypracovanú postavu. Milovník fitnessu na televíznom statku reštartoval svoju myseľ a zdá sa, že vo vnútornom pretváraní naďalej pokračuje. Na sociálnej sieti sa priznal k veľkej zmene v životnom štýle!

Martin Šmahel sa v predchádzajúcom roku zviditeľnil najmä vďaka účinkovaniu v desiatej sérii reality šou Farma. Fitnesák tu predviedol, že sa práce nebojí, no hlavná cena sa mu neušla. Šmahel sa netajil tým, že účinkovanie na televíznom statku bral ako duševný reštart. Zdá sa, že známa tvár so životnými zmenami pokračuje aj v novom roku.

“Na to že je zima a že už nejaký ten “pátek” papkám vegánsky to nie je zlé 🌱☝️🧐 Konkrétne od 1.1.,”píše Šmahel na sociálnej sieti a pridáva fotografiu vyrysovaného brucha. Zdá sa, že sympaťák nadobro upustil od živočíšnych bielkovín, čo je v živote športovca zaiste výraznou zmenou.

“Aby ste vedeli, dal som sa na cestu testovania, aké stopy na mne zanechá vegánska strava, lebo verím tomu, že aj napriek vynechaniu tých najznámejších zdrojov bielkovín (živočíšnych) si viem udržiavať a dokonca aj budovať také telo, aké sa mi páči,” ozrejmil rozhodnutie televízny krásavec. “Aj filozofia ochrany zvierat a ekológie si ma získala, tak pochopím, ak teraz stlačíte tlačítko ZRUŠIŤ SLEDOVANIE,” odkazuje všetkým neprajníkom.

Šmahel sa na sociálnej sieti pochválil veľkou zmenou v stravovaní

Zdroj/Foto: Instagram