martina schindlerova

Speváčka Martina Schindlerová hviezdila v prvej sérii populárnej speváckej šou Superstar. Kráska sa však po ukončení natáčania, z verejného diania stiahla. Až po dlhých 14 rokoch sa obľúbenkyňa mužského publika rozhodla opäť vrátiť na výslnie médií a to v pekne odvážnom outfite!

 

Martina Schindlerová (30) avizovala skrz sociálnu sieť, veľký návrat na výslnie slovenského šoubiznisu. Spolu so svojím bývalým kolegom zo SuperStar, Tomášom Bezdedom, chystajú účinkovanie v hudobno-zábavnej talkshow Slovenskej televízie Zlaté časy.

Bezdeda tak na svoj Instagram zavesil aj spoločnú fotku so Schindlerovou, aj s popisom: „Spomíname na Zlaté Časy… A pracujeme na tom, aby sme aj za 20 rokov mali na čo spomínať.“ Mužské publikum ale zrejme viac ako Martinin veľkolepý návrat pred kamery, ohúrila dokonalá postava zbožňovanej SuperStaristky.

Tá svoje dokonale štíhle krivky podčiarkla aj hriešne odvážnym overalom, ktorý jej len ledva zakrýval nohavičky. Schindlerovej sa zrejme aj vďaka postavičke ako lusk, podarilo pred rokmi zviesť člena vtedajšieho vedenia STV Branislava Záhradníka.

Martina Schindlerová dnes

martina schindlerova

Martina Schindlerová v odvážnom overale

martina schindlerova

Zdroj/Foto/Video: Instagram