Hovorí sa, že oči sú zrkadlom do duše. Prezradia záujem, odhalia klamstvo, vyjadria súcit aj radosť. To všetko sa dá vyčítať z očí človeka. Vedeli ste však, že farba očí dokáže prezradiť aj to, akú máte povahu?

Majitelia čokoládových očí vraj prekypujú…

kreativitou a vnútornou silou. Sú vytrvalí, zodpovední a praktickí. Ak ide o tímovú prácu, veľmi s nimi nerátajte, sú to skôr individualisti. Vzťahy nadväzujú ľahko, keďže sú to extroverti ako vyšití a majú radi spoločnosť ľudí. Medzi priateľmi sú obľúbení pre svoj zmysel pre humor a dôveryhodnosť.

Hnedoočkovia sú neskutočne empatickí, ale svoje city vyjadrujú len veľmi ťažko. Pre opačné pohlavie sú veľmi príťažliví a v posteli to naozaj vedia! Títo ľudia stavia vždy na svoj vlastný rozum a sú enormne ambiciózni. Čo si zaumienia, to dosiahnu. Dokážu si skvele zorganizovať svoj čas.

Netreba zabúdať, že hnedookí ľudia majú dobrodružné srdce a radi skúšajú nové veci, dajú sa nahovoriť na adrenalínové zážitky a prekypujú energiou. Na druhej strane však dokážu oddychovať doma, kde majú pohodu, pri dobrej večeri či pohári vína.

Zdroj/Foto: Pixabay