Najnovšia séria speváckej súťaže SuperStar ešte len začína, ale už sa začínajú objavovať najrôznejšie pikošky. Na poslednom kástingu spevák Paľo Habera absolútne nešetril súťažiaceho z Ostravy!

 

Na kástingu do ďalšieho kola sa objavil chalanisko z Ostravy menom Zdeněk, ktorý prišiel vystupovať s gitarou a sadol si pred porotu na barovú stoličku. Porotocovia mu okamžite kázali odložiť stoličku i gitaru a aby začal spievať. Mladý Čech spustil pieseň od Enriqueho Iglesiasa s názvom Hero.

Podľa správ na portáli Pluska mal však Paľo Habera mladému súťažiacemu “naložiť”, že pôsobí ako 24-ročný školáčik a vyzval ho, že sa má správať ako chlap. Následne sa k Haberovej kritike mala pridať aj Katka Knechtová a známy kat speváckych súťaží mal vyprevadiť mladíka so slovami: „To je dosť katastrofálny večer pre teba, pretože sa dozvieš, že nie si dobrý muzikant, že nevieš spievať a ešte nie si chlap!“

My chápeme, že Paľo Habera to zrejme vôbec nemusel myslieť v zlom a celú vec vnímal zo žartu, je však možné, že nie každý zdieľa takýto typ humoru a na súťažiacich môžu takéto “podpichnutia” zapôsobiť veľmi nepríjemne. Na druhej strane, ak sa niekto prihlási dobrovoľne do SuperStar s vedomím, že v porote sedí známy “kat” Paľo Habera, mal by sa pred svojim vystúpením naozaj pripraviť na všetko.

Zdroj/Foto: Pluska.sk, TV Markíza, YouTube, Instagram