Každý z nás svojím spôsobom verí, že existuje niečo, čo nás presahuje – tajomná energia, božstvo, či vesmírna spravodlivosť… Niečo, čo sa vymyká nášmu chápaniu, ale vo väčšej, či menšej miere ovplyvňuje naše životy.  A niekto je na signály z prichádzajúce z nadprirodzeného sveta citlivejší ako iní…a sú ľudia, čo dokážu podivným silám mágie porozumieť a dokonca ich ovládnuť…patríte aj vy do tejto skupiny?

Veľa ľudí dostalo do vienka vzácne schopnosti, duchovný dar, ktorý by im umožnil narábať a využívať tajomnú moc vesmíru…ale väčšina obdarovaných tento dar nevyužije- alebo oň nestojí, alebo o ňom nevie. Je tak jednoduché v tomto modernom a racionálnom svete pohŕdavo poprieť všetko čarovné a nepochopiteľné…a je to večná škoda! Preto ak sa nájdete v nasledujúcich vetách, rozhodne svoje schopnosti ďalej rozvíjajte.

6 otázok odhalí, či sa vo vás skrýva magická sila:

Pamätáte si svoje sny?
Sny prezrádzajú oveľa viac, ako sú ľudia ochotní pripustiť. väčšinou ich význam, ako aj obsah rýchlo presunieme do najhlbších zákutí nášho podvedomia. Ale ak máte magické schopnosti, svojim snom prikladáte dôležitosť a ich osvietená myseľ im nedovolí zabudnúť.  Ak si teda svoje sny nie len pamätáte, ale aj často o nich rozmýšľate- hoci vám nie je jasné prečo- máte prvú črtu duševne obdarených ľudí.

Mávate často vízie a predtuchy?
To je jednoducho údel duševne obdarených. Ich predtucha, či vízia nemá jasnú formu, je to skôr nejaký…pocit. Neodbytné nutkanie, že teraz, práve teraz by ste mali prestať s tým čo robíte a začať robiť niečo celkom iné. A jednoducho si neviete pomôcť…

Budíte sa nadránom?
Konkrétne medzi 3 a 4 nadránom. Táto hodina sa v spirituálnych  kruhoch pokladá za posvätnú. Preto duševne nadaní ľudia sa práve v tento čas budia. Samozrejme, robia tak nevedome. Tento zvláštny zvyk si vysvetľujú ako potrebu ísť na WC, pocit smädu, alebo inou prozaickou hlúposťou…V skutočnosti ich zobudí tá zvláštna vnútorná sila, lebo cíti jedinečnú príležitosť pre praktikovanie mocných kúziel.

Máte často nočné mory?
Vlastne to súvisí so živými snami, ktoré si pamätáte a s víziami, ktoré chtiac- nechtiac máte. Ak ste duševne nadaný vaše noci sú plné nepokoja- kým zaspíte dlho sa prehadzujete a keď konečne zaspíte trápia vás znepokojivé vidiny budúcnosti, ktoré vidíte cez strašidelné nočné mory. Nie je to nič príjemné, ale to už je údel tých výnimočných….

Ste empatický?
Akosi podvedome chápete pohnútky a správanie ľudí, ktorých stretnete, Chcete im pomôcť, záleží vám na ich šťastí .., A nie je to len otázkou krátkodobej euforickej nálady…je to dlhodobé a pre vás často nepochopiteľné. Pýtate sa prečo? Lebo máte dar ducha a práve empatia je jeho najvýznamnejší znak.

Máte vyvinutú intuíciu?
Šiesty zmysel je súčasťou duševne nadaných ľudí. A čo viac: často ju využívajú aby ochránili svojich blízkych. Niekedy vďaka intuícii dokážu nielen problé=my efektívne riešiť, ale im aj úspešne predchádzať.

Je povinnosťou duchovne obdarených ľudí svoje schopnosti zdokonaľovať a využívať pre dobro. Takže ak ste na všetky otázky odpovedali áno, okamžite sa do toho pustite

Zdroj: themindsjournal.com| Foto: pixabay.com