Predseda Národnej rady a strany Sme rodina Boris Kollár sa 7. mája stal otcom svojho jedenásteho dieťaťa, synčeka Markusa. Čo viac o ňom prezradila novopečená mamička z Levíc, z ktorej sa tak zo dňa na deň stala známa tvár?

Zhovorčivá tmavovláska Miroslava Jakubisová (39) je prvá mamička, ktorá na Borisa Kollára povedala niečo viac. U matiek jeho ostatných detí to nebolo zvykom. Ako sa Mirka z Levíc a Predseda NR spoznali, vysvetlila bez akýchkoľvek problémov.

„Kontaktoval ma cez sociálne siete, nejaký čas sme si písali a on chodil za mnou do Levíc. Aj na verejnosti sme boli spolu, sedeli sme v kaviarňach, vôbec sme sa neskrývali,“  povedala mamička Miroslava. Románik sa pritom neskončil bez následkov a ako vraví, obaja sa potešili spoločnému synovi Markusovi.​

Na Borisovi, otcovi svojho dieťaťa, nevidí nič zlé, je to dobrý človek. Nuž, je si vedomá, že vážnejší vzťah medzi nimi nikdy nebol a ani nebude. „Určite si myslím, že to neprichádza do úvahy. Každý má svoj súkromný život a on je neskutočne vyťažený človek, ktorý má veľa starostí. Nemyslím si, že v jeho momentálnej situácii by mohol mať s kýmkoľvek dlhodobejší vzťah. Ale to je jeho vec, jeho súkromie. Myslím si, že žiadny človek by toho pri takom vyťažení asi nebol schopný,“ vysvetlila rozvedená Miroslava, ktorá vychováva okrem mesačného syna aj dve dcéry z prvého manželstva.

Na Borisovu obranu ešte doplnila dôležitú informáciu, pre všetkých ohľadom Land Roveru, ktorý jej kúpil. „Ešte by som chcela dementovať auto za 100-tisíc eur, horko-ťažko stálo polovicu,“ vysvetlila stručne jasne.

V týchto časoch je Mirka veľmi vďačná za pomoc od svojej mamy. Vychovávať sama tri deti nie je vôbec jednoduché. „Áno, je to pre mňa veľmi náročné. Chvalabohu, maminka mi pomáha. Bez nej by som to časovo nezvládla. Človek nevie byť naraz na dvoch miestach,“ dodala.

Zdroj: www.plus7dni.pluska.sk | Foto: cas.sk, Facebook/BorisKollarOfficial