Pani Zlatica, ktorá prišla pri krutej poprave investigatívneho novinára Jána Kuciaka o svoju milovanú dcéru Martinku, sa rozhodla prehovoriť o tom, v akom stave naposledy videla svoje dieťa. Ísť do márnice identifikovať svojho potomka, je pre matku tá najťažšia chvíľa v živote. Toho bolestného momentu sa veľmi bála, no to čo tam na vlastné oči videla, ju priam šokovalo. Okrem rany po guľke bola jej dcéra vystavená i ďalšiemu násiliu!

 

Matka zavraždenej Martiny, sa rozhodla prehovoriť o svojom veľkom utrpení, lebo neverí, že vyšetrovanie tejto brutálne vraždy prebieha tak ako by malo! Majú ho totiž v rukách tí, na  ktorých zločiny jej nastávajúci zať upozorňoval. A je veľmi pravdepodobné, že všetky stopy, ktoré by viedli ku skutočnému vrahovi, zametú pod koberček.

Prípad by podľa nej mali zveriť zahraničným expertom, ktorí by boli viac objektívni a nezainteresovaní. „Nepopustím, kým neodstúpia Kaliňák, Fico a Gašpar. Urobili veľké chyby. Verím, že nájdem podporu aj vo verejnosti,“ dodala. Zároveň tiež ďakuje širokej verejnosti, za podporu a tiež verí, že jej pomôžu v jej boji za spravodlivosť pre jej dcéru a Jána!

Bola to práve pani Zlatica, ktorá zalarmovala políciu, pretože sa už dlhšie Martinke ani Jánovi nevedela dovolať. Bohužiaľ, zlá predtucha sa naplnila a pre takto ťažko skúšané rodiny, ktoré sa mali čoskoro spojiť manželským zväzkom, nastali najhoršie dni v živote.

Mladým snúbencom, ktorí mali celý život pred sebou, teraz musia namiesto svadby vystrojiť pohreby. Martinku pochovajú v piatok a Jána o deň neskôr. Obaja budú mať na svojej poslednej ceste do večnosti svoje svadobné odevy, ktoré si pôvodne mali obliecť už v máji.

Pani Zlatica, tiež prezradila šokujúcu skutočnosť, ktorú zatiaľ žiadny z vyšetrovateľov neposkytol. A to v akom stave pani Zlatica videla naposledy svoju dcéru. Keď prišla do pitevne, aby identifikovala telo svojej dcéry, naskytol sa jej príšerný pohľad na jej dokaličené a skrvavené telo. Nedalo jej to a poslednýkrát pohladila svoju dcéru. Na rukách jej po tomto láskyplnom akte ostali stopy po krvi!

„Vraveli mi, aby som sa umyla. Povedala som, že nie. Aspoň niekoľko hodín budem mať na sebe jej krv,“ dodala zrútená mama pre Nový Čas a ďalej prezradila, že jej dcéra mala rovno uprostred čela strelnú ranu. „Mala aj zlomený nos. Prelepili jej ho páskou. A jej tvár bola celá modrá.“ 

Martinka teda pred popravou podstúpila i bolestivú tortúru a až potom jej vrah uštedril guľku do hlavy. Nie je ani vylúčené, že útočníci si z Jánovej snúbenice spravili rukojemníčku, aby z neho vymámili dôležité informácie.

Príbeh ich lásky sa náhle skončil…

Zdroj/Foto: cas.sk, tvnoviny.sk, facebook, pixabay