Meghan Markle v poslednej dobe čelí len kritike. Určite nebudeme klamať, keď povieme, že ju verejnosť a ani samotná kráľovská rodina, nemá veľmi v láske. Tentokrát sa na ňu zniesla vlna kritiky od mamičiek z celého sveta!

Verejnosť kritizuje vojvodkyňu Meghan Markle už skoro za všetko. Údajne sa o nej vraví, že je panovačná a nikto ju nevie vystáť a najradšej by si robila všetko po svojom.

Tentoraz skončila v rukách mamičiek, ktoré ju kritizovali za to, ako držala svojho malého syna Archieho. Na sociálnej sieti s ňou nešetrili a poriadne jej vynadali! Ide o fotky z charitatívneho turnaja, na ktorom si princ William s jeho bratom Harrym zahrali polo. Meghan sem zavítala spolu so synom a nesmela chýbať ani Kate s jej troma deťmi. O Kate sa vraví, že je typickým príkladom, ako má vyzerať matka. Zatiaľ čo Meghan sa má ešte čo učiť.

,,To snáď nie je možné, ona nevie ani ako správne držať svoje dieťa,” alebo ,,To nemyslí vážne! Veď jej môže vypadnúť. Tá fotka mi naháňa hrôzu,” komentujú “odborníci”. Niektoré mamičky dokonca prirovnali fotku Meghan k fotke známeho speváka Michaela Jacksona.

polo meghan archie dieta meghan a kate michael

Zdroj: cosmopolitan.com, extra.cz | Foto: Twitter