Včera sa konal na “Farme” zaujímavý duel medzi Martinom a Paľom. Víťaz mohol byť len jeden a i keď Maťo bojoval do poslednej sekundy, svoj boj prehral a tak musel farmu opustiť! Duelové disciplíny vyberal Maťo, po odchode z Farmy priznal, že s Paľom mali tajnú dohodu! O čo presne išlo?

 

Maťo sám uznal, že disciplíny, ktoré vybral ho potopili. Ak by zvolil iné, mohol na “Farme” ešte byť. No s jednou vecou sa zdôveril: má ťažké srdce na jeho protivníka Paľa, ktorý ho veľmi sklamal!Keď vybral disciplínu preťahovanie lanom, tak poprosil Paľa aby ho troška šetril.

Dvojica sa dohodla na tom, že ak bude mať Paľo prevahu, tak Maťo lano pustí, aby si nijako neublížili. Ibaže Paľo dohodu nedodržal a vláčil chudučkého Maťa po zemi, čo malo aj vážne následky. Ex- farmár odchádzal domov s rozbitým kolenom a krvavou rukou!

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*