To, že influencerka Zuzana Plačková nie je z rozhodnutí Igora Matoviča ktovieako nadšená, je známy fakt. Mnohých preto možno prekvapí informácia, že všeobecne neobľúbeného premiéra navrhla zakomponovať do vianočnej nechtovej dekorácie. Treba však poznamenať, že Matovič má na tejto svojej podobizni o niečo zelenšiu tvár, než obvykle. Stvárňuje totiž škriatka Grincha!

Najznámejšia slovenská influencerka si na svojom vzhľade dáva poriadne záležať a k tomu patria aj vždy tip-top nechty v dĺžke, akú by rozhodne nezniesla každá žena. Takmer zásadne si ich necháva robiť u svojej obľúbenej nechtovej dizajnérky, ktorej aj posunula poriadne netradičný nápad. Sánka by z neho spadla mnohým, no určite predovšetkým samotnému premiérovi Matovičovi!

Na palci nechtového dizajnu navrhnutého Plačkovou totiž môžeme zreteľne vidieť smejúcu sa tvár Igora Matoviča. Rozhodne to však nie je prívetivý vianočný úsmev – premiér totiž v Plačkovej ponímaní stvárňuje známu zelenú postavičku, ktorá nenávidí Vianoce!

Či v tom influencerka vidí nejakú spojitosť, už nevysvetlila. Na druhej strane, zrejme ani nemusela. Čo poviete, dali by ste si na nechty nášho premiéra?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/ivet_nails | Foto: Facebook, Instagram/ivet_nails, queen.plackova