Igor Matovič a celé jeho OĽANO dokázalo tesne pred februárovými voľbami parádne nabrať čísla a napokon s 25 percentami hlasov suverénne vyhralo parlamentné voľby. V súčasnosti sa avšak premiér príliš neteší obľube, pričom hnev a dokonca nenávisť voči jeho osobe rastie z týždňa na týždeň, zo dňa na deň.

Najnovšie priniesol známy portál Cas.sk šokujúcu informáciu. Premiér Igor Matovič sa mal totižto zveriť, že mal nečakaný, ba priam šokujúci telefonát. Volať mu mal 67-ročný niekdajší britský premiér Tony Blair, ktorý ho pochválil za jeho odvážny čin – celoplošné testovanie. Slovensko malo konečne zaujať vo svete odvážnym a úspešným projektom, a nie fiaskami, akými boli výbušniny v batožine nastražené políciou, mafiou vo vedení polície či s kontaktmi na prokuratúru či vraždou investigatívneho novinára.

Ľudia si avšak toto celé opäť vysvetľujú po svojom, čo je jasným dôkazom, že vlády Igora Matoviča majú doslova po zuby, a to sotva po pol roku. Viac zrejme hovoriť netreba, hoci je faktom, že niektorí komentujúci by mohli byť trošku umiernenejší.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Twitter, Facebook