Propagovať sa ako bojovník proti mafii a pritom v tomto boji používať mafiánsky jazyk, to zrejme dokáže len bývalý premiér Igor Matovič. Vo svojom statuse presne spred roka sa nechal počuť, čo plánuje do budúcnosti.

„V sobotu 21.3. nás vymenovala prezidentka. Celú nedeľu 22.3. som strávil na Štátnych hmotných rezervách a istý pán Kajetán sa ma snažil opiť rožkom… A tak som ho na záver návštevy dal dole z funkcie,“ pripomenul ľuďom Matovič a Kajetána Kičuru, vtedajšieho šéfa Správy štátnych hmotných rezerv nazval svojím „prvým skalpom“. Na záver sľubil, že všetci, ktorí „kradli ako po nebohom, pôjdu dole rad radom“.

Dnes si túto svoju reč symbolicky pripomenul novým statusom, v ktorom sa pochválil, čo za rok boja proti mafii dosiahol. Za rok ich skončili v base desiatky. Niečo, o čom sme si mohli roky dovoliť len snívať. Dnes pre mnohých ľudí len nepodstatná maličkosť. Ďakujem, že nie ste ovce, ktorým stačí len správne od správnych ľudí v správnych médiách naservírovať, čo si majú myslieť,“ poďakoval sa expremiér svojím skalným priaznivcom. Tentokrát však už svojím „skalpom“ mená nedával.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Facebook/Igor Matovič