Minister financií Igor Matovič vytočený ako nikdy predtým! Tentokrát to nedaroval úradníčke Ministerstve zdravotníctva Zuzane Vargovej, ktorá svojim statusom na sociálnej sieti rozzúrila nie len jeho!

Potom, čo Vargová nazvala nezaočkovaných ľudí tupelami, to Matovič nevydržal a siahol tak po svojej obľúbenej zbrani – Facebook! „Hocičo som ochotný pochopiť, ale aby vysokopostavená štátna zamestnankyňa Ministerstva zdravotníctva (!) nazývala ľudí, ktorí sa na základe akýchkoľvek dôvodov doteraz nezaočkovali, tupelami (“Buď si tupelo a neočkuješ sa alebo nie si tupelo a očkuješ sa.”) je najabsurdnejšia očkovacia kampaň ministerstva vo svete,“ píše naštvaný minister financií.

„Slečinka sa týmito siláckymi a tupými vyjadreniami síce veľmi zavďačí svojmu progresívnemu publiku, ALE nezaočkovaných ľudí k očkovaniu určite nezíska ani jedného,“ pokračuje ďalej. „Verím, že pán minister zariadi, aby toto Tupelo viac nerobilo hanbu štátnej službe a pôjde kade ľahšie svinskym krokom,“ dodal na záver ostro!

Zdroj/Foto: FB/IgorMatovic