Igor Matovič trávi tohtoročné Vianoce v karanténe, avšak nie je to až také strašné, podľa viacerých mu oddych s rodinou len a len prospeje. Ako všetci očakávali, aj tento rok sa pochválil s vianočným darčekom, avšak, trocha netradičným.

Ide totiž o pozornosť, ktorú mu pod stromčekom nechala dcéra už pred dvoma rokmi, premiér ju dodnes opatruje a nedá na ňu dopustiť. Ako priznáva, dodnes ho neotvoril.

“Neviem, či ste niekedy dostali darček, ktorý bol tak zlatý, že vám ho bolo ľúto otvoriť. Ja mám taký od Vianoc spred dvoch rokov. Pod stromčekom vtedy boli menšie či väčšie balíčky, ale v kútiku bol nenápadne jeden mrňouz s milým textom a super dovetkom na konci “napr. banán v čokoláde”,” píše na Facebooku.

Slovákom je sympatické, že sa nechváli drahými darmi či fotografiami spred prezdobeného vianočného stromčeka. “Dodnes neviem, čo v ňom je, ale podľa omaku dve mince, asi 1 a 2 eurovka. A myslím, že si ich takto nechám rásť na hodnote až kým zo slečny, pardóóón, z Ježiška nevyrastie dáma … a potom jej ich vrátim do vena,” vtipne zakončuje predseda vlády.

Foto/Zdroj: Facebook/ Igor Matovič, YouTube/ SME