Pri Igorovi Matovičovi si Slováci už dávno zvykli, že nikdy naozaj nevedia, čo od neho môžu očakávať. O to viac sa tento pocit prehĺbil v okamihu, keď sa stal premiérom. Aj napriek tomu, že pokojne môže využiť služby expertov na sociálne siete, on si tie svoje chce spravovať sám. 

Pri prehliadaní profilu nášho premiéra by mnohým napadlo, že 99% obsahu na Facebook jednoducho nepatrí, on si ale stále stojí za svojím – je obyčajný človek a chce zostať autentický.

Matovič trávi slnečnú sobotu na horách, vybral sa na dosť náročnú túru na Slavkovský štít. Slovákov ale zarazil jeden “malý”, no podstatný detail. Do Tatier zvolil neprimeranú obuv, slávne tenisky, ktoré sa mu už o jeden trapas postarali 😀

“Tenisôčky moje, čo strašný škadál spôsobili, dnes sa do hôr za odmenu pobrali,) … nech nezostanú zahanbené v kúte,” píše premiér. “Za takéto “vystrojenie” sa do hôr by sa mali dávať pokuty. Ohrozujete nielen seba, ale aj ostatných okolo seba. Iba toľko k tej vašej “zodpovednosti”,” kritizujú ho ľudia v komentároch.

Foto/Zdroj: Facebook/ Igor Matovič