Líder strany Obyčajných ľudí, Igor Matovič, je známy tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Nebolo tomu inak ani teraz, keď sa vyjadril ku náhlej smrti Pavla Pašku. No namiesto očakávanej kondolencie zavesil na svoj facebookový profil drsný status. A reakcie na seba nenechali dlho čakať! 

 

V piatok zasiahla našu krajinu tragická správa o nečakanej smrti bývalého predsedu parlamentu, Pavla Pašku, ktorý skonal na infarkt. Internet ihneď zavalili smútočné slová a ku slovu sa prihlásil i sám Igor Matovič.

 

Na svoju sociálnu sieť zavesil brutálny komentár, ktorý ihneď spustil lavínu búrlivých reakcií! Matovič sa na margo zosnulého Pašku, vyjadril: “Mafia dnes prišla o jednu hlavu … a tá sa postaví pred najspravodlivejší súd.” 

Slováci ho ihneď zvozili pod čiernu zem, no našli sa aj jeho zástancovia. V jednom komentári sa píše: ,,Fuuuj tak toto vyjadrenie je slušne povedané veľmi nízke. To je priam suterén…..ako sa môže v človeku sústrediť toľko zloby. Pán poslanec Vy ste v podstate nešťastný človek”.

Z iného vyhlásenia zas zaznelo: “Igor, nehanbíš sa?!!” 

Aj takto vidia jeho ,,počin” Slováci!

Zaujímavé však je, že negatívne vyjadrenia začali postupne záhadne miznúť, zatiaľ čo tie čo s Matovičom sympatizovali, sa pod tým nelichotivým statusom naďalej hromadia.

Žeby Igor nezniesol drsnú kritiku?

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.