Očkovacia lotéria vzbudila vášne snáď u každého obyvateľa Slovenska, kritikou nešetria aj známe osobnosti či politici. Pridala sa aj sestra bývalého premiéra Igora Matoviča, tá ostrými slovami vôbec nešetrila. 

,,Brunejský sultanát je oproti Slovensku chudobný príbuzný. Rozhadzujeme stovky miliónov eur a minister financií má už všetko „porobenô“, tak sa venuje lotérii. To sme na tom tak, že minister financií namiesto toho, aby mal pondelkové ministerské porady a riešil, z čoho budeme platiť fungovanie štátu, behá po Prešove a rieši zbabranú kolotočársku´ estrádu?“ začína.

,,Je úplne jedno, či výhra 400 tisíc eur bude výherkyni vyplatená z peňazí určených na lotériu alebo z peňazí politickej strany OĽaNO. Stále to sú a budú len dane všetkých ľudí! To nie sú peniaze politických strán. To sú obrovské milióny, ktoré zaplatili tí najobyčajneší pracujúci ľudia do spoločnej pokladnice na chod tohto štátu a zveľaďovanie Slovenska. Nie na to, aby si tu politické strany robili biznis na úkor nadretých ľudí. Alebo aby sa tu rozhadzovali obrovské milióny na nejaké debilné lotérie. Ak sa niekto dáva očkovať, tak to asi robí preto, že sa chce chrániť pred prípadnou infekciou a jej následkami. A nie preto, aby tu vyhrával milióny. Sa nám tu nejak počas tej koronakrízy rozmohol debilizmus s nenažranosťou dokopy,“ nešetrila kritikou. Čo si o jej slovách myslíte vy?

Zdroj: cas.sk, Faceboook