Zápas Floyd „money“ Mayweather vs. Khabib Nurmagomedov je zdá sa na spadnutie, no Floyd svojej prezývke rozhodne nemieni ostať nič dlžný. Za tento športový sviatok si totižto bude účtovať doslova astronomickú čiastku! 

 

Khabib Nurmagomedov je zatiaľ neporazeným šampiónom UFC, čo potvrdil aj výhrou nad legendárnym Conorom McGregorom, pričom za tento zápas by mal zinkasovať rovné 2 000 000 dolárov. Khabibova bilancia v klietke je 27 výhier a 0 prehrier a snáď práve preto sa rozhodol vyzvať doposiaľ neporazeného majstra sveta v boxe Floyda Mayweathera – (50 výhier/O prehier)

Prostredníctvom svojho Instagramu poslal Floydovi drsný odkaz, ktorý zakončil slovami: V džungli môže byť iba jeden kráľ! Floyd sa po dlhšom čase rozhodol zareagovať, no organizátori tohto zápasu sa budú musieť poriadne klepnúť po vačku. Aj keď Floyd „money“ Mayweather ešte nerozhodol o akú sumu sa presne bude jednať, sám skonštatoval, že za zápas si bude pýtať 110 až 200 milónov dolárov!

Čo sa týka zápasu samotného, Floyd je ochotný zápasiť výhradne v boxe a Khabibovi odkázal, že po titul „kráľa džungle“ si bude musieť prísť do ringu. Nuž zdá sa, že my športoví fanúšikovia sa rozhodne máme na čo tešiť a „money“ sa nabalí dvakrát viac, ako pri zápase s McGregorom…

Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor:

Floyd „money“ Mayweather vs. Conor McGregor:

Zdroj: bbc.com | Foto: Instagram, Twitter