Takzvanú neriadenú strelu slovenského šoubiznisu Evičku Mázikovú pozná snáď každý. Jej veselú a temperamentnú povahu obdivujú mnohí fanúšikovia, žiaľ nájdu sa aj takí, ktorým jej humor nie je pochuti. Speváčka sa počas svojej kariéry stretla s hocičím, no momentálne prežíva nepríjemné obdobie, za ktoré môže neznámy muž. Práve on vypátral jej telefónne číslo, cez ktoré ju už nejaký čas bezhlavo uráža.

„Neviem, ako dlho to trvá, ale najintenzívnejšie to bolo minulý týždeň, keď začal skoro ráno okolo šiestej telefonovať viackrát za sebou, a keď mu nikto nedvíhal v tomto čase, tak začal útočiť a písať esemesky. Boli to nechutné nadávky a vulgárne slová. V esemeskách následne začal komentovať všetky moje príspevky na facebooku, a to aj niekoľko týždňov spätne. Jeden za druhým. Nič konkrétne, len sa potreboval asi vyventilovať vulgárnymi slovami a nadávkami,“ vysvetlila Novému Času Eva Máziková s tým, že na políciu ho nahlasovať nebude. Má totiž nato jasný dôvod a odkazuje mu len jedno.

„Nie. Načo. Ja mám veľa pozitívnych fanúšikov. Ak sa niekomu niečo nepáči, tak to vie povedať aj slušne. Ale v tomto prípade išlo zjavne o veľmi nešťastného alebo chorého človeka. Na takého platia len dve veci – zablokovať ho a poslať mu veľa lásky. Povedať mu, že svet je pekný a že každý na svete je dôležitý, ale treba byť slušný a tolerantný,“ uzavrela s úsmevom.

Zdroj: čas.sk | Foto: Instagram/tags/evamazikovaofficial