Poslanec za ĽSNS Milan Mazurek sa opäť rozohnil a počas parlamentnej schôdze takmer rozpútal bitku. Na pästný súboj vyzval toho najnečakanejšieho poslanca potom, čo mu skákal do reči!

 

Milan Mazurek sa opäť raz rozzúril na pôde parlamentu takmer vyvolal roztržku. Pri rokovaní o  eskalácii extrémizmu  mu počas jeho prejavu opakovane skákal do rečí poslanec Poliačik, ktorý vystúpil z SaS a aktuálne sa pridal k Progresívnemu Slovensku. Mazureka jeho správanie vytočilo natoľko, že ho vyzval na pästný súboj.

To sa nepáčilo poslankyni Nicholsonovej, ktorá ho schladila drsnými slovami: “Ak mu skáče do reči Martin Poliačik, Mazurek ho vyzve na pästný súboj. Lebo s vami mykajú anaboliká, ako mykali vrahom Henryho Acordu. Keď začnete chodiť pešo, zistíte, čo sa na uliciach deje. Ako vzrastá počet hlavohrudích mužov,” narážala na nedávnu tragickú udalosť. Mazurek sa obraňoval slovami, že Poliačik mu skákal do rečí: “Poliačik mi stále skáče do reči, doteraz som reagoval slušne. Ale to na neho neplatí,” obhajuje svoje správanie. Aj vy ste si spomenuli, ako ste si kedysi na pieskovisku trieskali lopatkami po hlave?;)

Mazurek vyzval Poliačika na pästný súboj

Zdroj: aktuality.sk / Foto: Facebook