Len pred niekoľkými hodinami sa v americkom Las Vegas uskutočnil skutočný športový sviatok. Proti sebe totiž v oktagone nastúpili ruský šampión Khabib Nurmagomedov a legenda UFC Conor McGregor!

 

Už od začiatku vládlo v sále obrovské napätie a bolo jasné, že v tomto zápase si obaja borci siahnu až na dno svojich síl. Po vyčerpávajúcich troch kolách Rus získal výraznú prevahu a prinútil vyčerpaného McGregora uznať porážku, čo ale ani zďaleka nebol koniec! Vo chvíli keď sa mal zápas skončiť totiž v aréne nastal absolútny chaos!

Rozbehnutý Nurmagomedov v návale zlosti preskočil klietku a napadol McGregorovho sparing partnera, v tej istej chvíli vtrhol do oktagonu rusov tímový kolega a napadol značne otraseného McGregora. Celý incident nakoniec musela upokojiť polícia, ktorá Khabiba Nurmagomedova zatkla a vyviedla z arény, zatiaľ čo ochranka eskortovala doráňaného McGregora.

Výhra nad McGregorom teda môže mať pre Khabiba trpkú príchuť, keďže za toto extrémne nešportové správanie mu hrozí nie len dožvotný zákaz zápasenia v UFC ale dokonca aj strata amercikých víz!

Conor McGregor vs. Khabib Nuemagomedov:

Prvá polovica:

Druhá polovica:

Chaos po zápase:

Zdroj/Foto: Twitter, streamable.com