Ak patríte medzi divákov, ktorí pred 14 rokmi napäto sledovali prvý ročník speváckej šou SuperStar, určite si prídete na svoje. Najnovšia časť Chart show sa niesla v nostalgickom duchu a okrem známeho hitu sme si pripomenuli aj kedysi ostro sledovaný pár Banášovú s Bezdedom!

 

Hymnu s názvom “Kým vieš snívať” si po niekoľkých rokoch opäť zaspievali známe mená ako Miro Jaroš, Martina Schindlerová, Robo Mikla, Samo Tomeček, Petra Humeňanská, Martin Kelecsényi a nepochybne aj Tomáš Bezdeda.

Moderátorkin bývalý partner sa v poslednej dobe čoraz častejšie objavuje v markizáckom projekte a blonďavá komička si nikdy neodpustí príležitosť, aby si zaspomínala na ich spoločné chvíľe. Inak tomu nebolo ani naposledy, keď každého z bývalých finalistov privítala v štúdiu, avšak iba on obdržal nežný dotyk po ramene.

Vystúpenie finalistov po 14 rokoch si môžete pozrieť —>TU<—

Náklonnosť pretavila aj do slov, keď si pri rozhovore s ním nečakane pripomenula ich spoločný čas: „Toško, no a čo s tebou? My čo si povieme? Spievaš, chodíš aj do Chart show, sledujeme aj tvoju tvorbu, vydal si niekoľko albumov a my sme aj dva roky spolu chodili,” zavtipkovala, pričom si podvedome začala upravovať vlasy. „V podstate to bolo pekné obdobie, vtedy sme sa spoznali,” zaspomínal aj miláčik ženského publika. Jeho tvrdenie potvrdila aj pani Vinczeová: „Bolo to pekné obdobie.

Sympatie medzi expartnermi bolo cítiť aj cez televízne obrazovky a podľa mnohých sledujúcich môže ísť o nenápadnú a miernu “manželskú pomstu” kvôli Vinczeho pokukovačke na Verešovú. Viac informácií nájdete —>TU<—

Foto: TV Markiza.sk, YouTube, Instagram l Video: YouTube