telerano

Moderátori populárnej televíznej relácie Teleráno, zažili v ostatnej časti vysielania poriadny trapas. Môžu za to fotografie zo zásnub rapera Rytmusa s balkánskou kráskou Jasminou Alagič. Raper totiž na romantických snímkach na sociálnej sieti zanechal novinárom štipľavý odkaz a ten sa nenazdajky dostal aj do živého vysielania!

 

V ostatných dňoch médiami preletela dlho očakávaná správa zo súkromia prominentného páru – Rytmusa a Jasminy Alagič. Tí na sociálnej sieti celému svetu oznámili, že sa svoju lásku chystajú spečatiť. Raper tak pokľakol v Bosne pred svojou láskou, vytasil drahý snubák a tá mu povedala vytúžené – áno.

Fotografie zachytávajúce romantický okamih raper zverejnil na svojom Instagrame, no aj s ostrým odkazom pre všetkých novinárov a médiá, ktoré snímky budú chcieť použiť. A tak sa na snímkach okrem šťastných snúbencov nachádza aj nápis: „Nekradnite mi fotky pre vaše plytké články, vy…“. Fotografia sa však náhodou dostala aj do živého vysielania Telerána, kde prekvapení moderátori nevedeli, ako sa po jej zverejnení majú tváriť.

Rytmus tento okamih hanby v Teleráne zachytil a zavesil ho opäť na svoj Insta účet, spolu s posmešnými komentármi na účet moderátorskej dvojice. Kráľ slovenského rapu jednoducho svoj zmysel pre humor nezaprie ani pri tak významnej udalosti, ako sú zásnuby s jeho láskou. Podarilo sa mu tak vyvolať doslova dvojnásobný mediálny ošiaľ.

Fotka s hanbatým popisom v Teleráne

Rytmus si pouťahoval aj zo zahanbených moderátorov

telerano

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram