Už ste niekedy boli na love krokodíla? Ak áno, tak určite viete, ako postupovať. No ak ste čírou náhodou z nejakého dôvodu krokodíla ešte nelovili, ponúkame vám dnes podrobný návod, ako na to!

 

VTIP:

NÁVOD AKO ULOVIŤ KROKODÍLA

Potrebujeme: Matematické tabuľky, desať kíl cementu, jablko, dve ihlice na pletenie a príručku na lov jeleňov.

Postup: Posaďte sa na breh jazera a začnite si čítať matematické tabuľky. To je hrozná nuda, takže čoskoro vás to uspí. Keď krokodíl bude plávať okolo, uvidí vás spať a to ho priláka na breh. Cestou si ale všimne tie matematické tabuľky a začíta sa do nich. Keďže je to ale hrozná nuda, zaspí aj on.

Ten, kto zaspal prvý, sa – ako inak – aj prvý zobudí, a tak sa zobudíte skôr ako krokodíl a vrazíte mu jednu ihlicu na pletenie do oka. Krokodíl sa prebudí, hrozne sa naštve a začne vás naháňať. Bežte, bežte a keď vás už skoro bude mať, odhoďte desať kíl cementu, takže budete ľahší a získate zasa náskok. Keď vás opäť začne doháňať, vyšplhajte rýchlo na strom a zhoďte jablko.

Keďže jablko nikdy nepadá ďaleko od stromu, spadne priamo na krokodíla, ten z toho zostane zmätený a začne objavovať gravitáciu. Kým mu budú v hlave bežať vzorce, vrazte mu druhú ihlicu na pletenie do ďalšieho oka. A pretože teraz vyzerá ako jeleň, ďalej postupujte podľa príručky na lov jeleňov.

Pre viac vtipov nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

ODPÁL DŇA: Rus, Francúz a Fero sa bavia o svojich krásnych manželkách!

Zdroj: 4me.sk