V súčasnej dobe sa na hudobnej scéne objavuje čoraz viac latinských interpretov, ktorých nežné pohlavie zbožňuje. Mená ako Enrique Iglesias či Ricky Martin vyvolávajú totálny ošiaľ, ktorý sa podaril aj ďalšiemu spevákovi Luisovi Fonsimu, ktorý naspieval megahit Despacito. Vyzerá to tak, že tento megahit má nástupcu, ktorého si zamilujete!

 

Luis Fonsi má obrovskú hudobnú konkurenciu, ktorú si okamžite obľúbite. S ďalšou hudobnou peckou prichádza mladý, talentovaný, ženami obdivovaný kolumbijský spevák Juan Luis Londoñ Arias, viac známy pod jeho umeleckým menom MALUMA! S jeho najnovším singlom burcuje hitparády aj YouTube, v priebehu prvého týždňa mal videoklip piesne “El Préstamo” viac než 52 miliónov pozretí.

Maluma je známy aj pod jeho prezývkami “Pretty Boy” a “Dirty Boy”, ktoré sú naozaj výstižné, nakoľko je hriešne se*i. Okrem spomínanej piesne má aj veľa ďalších, ktoré stoja za vypočutie. Spoločný singel so Shakirou “Chantaje” či s Ricky Martinom “Vente Pa Ca” sú topky medzi tanečnými pesničkami. Za zmienku stojí aj singel “Felices Los 4”, ktorý poteší ako ženy tak aj mužov.

Foto:

Maluma – El Préstamo:

Zdroj/Foto: Instagram, yotutube, wallpapercave