Prvá polovica roka 2020 bola pre českú hviezdu Nelu Slovákovú mimoriadne náročná. Začiatkom pandémie sa totiž podujala sprostredkúvať predaj rúšok a dezinfekcií, ktorý však mnohí považovali za jeden veľký podvod.

Kolotoč výpovedí, dokazovania, laboratórnych testov a hádok s médiami sa uzavrel po dlhých mesiacoch až vo chvíli, keď Slováková predložila potrebné certifikáty, ktoré mali dokazovať, že v jej rúškach sa skutočne nachádza sľubované aktívne striebro slúžiace ako extra ochrana proti nákaze koronavírusom.

V tejto chvíli sa rozhodla prehovoriť Zuzana Plačková, ktorú mala Slováková taktiež údajne podraziť a za chrbtom sabotovať jej spolupráce. Slovenská influencerka totiž taktiež predávala rúška, takže s kolegyňou z Hotela Paradise mali rovnaké obchodné záujmy.

„Hejtovala“ Nela vlastné rúška?

Nech si každý predáva, k..va, čo chce, ale už nech sa tieto prij..ané reči, aby si tu stále niekto niečo dokazoval, veď to je trápne, detinské, už nech sa to zastaví. Aj ten daný človek, ktorý nás hejtuje a hejtuje akoby sám svoje rúška… Naozaj človek, čo sa do toho h.vno rozumie, vkuse bude o tom omieľať h.vná!,“ vyjadrila sa v októbri Plačková potom, ako mala Slováková očierniť jej rúška.

Slovenská influencerka prezradila, že „tento človek“ v skutočnosti kupuje látky priamo od jej firmy a dokonca sa prezentuje aj jej certifikátmi. „Ešte keď budem chcieť byť fakt veľká špina, tak vytiahnem von, kedy tie dané osoby si od nás kúpili PRVÝKRÁT látku s reálnymi naozajstnými iónmi striebra,“ dodala Plačková.

Nohavice pre pár vyvolených

Slováková sa po odoznení kauzy dožadovala ospravedlnenia od médií za to, že o nej písali ako o podvodníčke. To ale neprišlo. Ba čo viac, dnes sa na internete objavila ďalšia kauza, ktorá vznikla na základe Slovákovej údajného prešľapu. Tento má však mať skutočne obrie rozmery.

O čo ide? Slováková, ktorá sa momentálne nachádza na dovolenke v Mexiku, sa svojim fanúšikom na Instagrame ukázala v novom módnom kúsku – nohaviciach vyrobených z látky jednej z najväčších módnych gigantov sveta, značky Louis Vuitton. Problém je, že nejde o originál, ale údajne o Slovákovej výrobok, avšak z originálneho materiálu. Podnikateľka k nemu podala aj svojský príbeh.

„Nohavice sa mi pošťastili… Občas moji dodávatelia narazia v Taliansku na podobné látky/skvosty. Ešte mám jedny Gucci/Hermes a modré LV. Samozrejme, ide o Louis Vuitton originál látku, z ktorej som si nechala ušiť, čo som ja chcela. Ide o 100 % hodváb, ktorý sa nesmie prať v práčke a odporúča sa, aby sa pral v šampóne na vlasy a vlažnej vode. Látka je neskutočná, vzdušná, ale aj dosť drahá. Preto som kúpila iba pár pre seba a pár kamarátok,“ pochválila sa Slováková, ktorá ale vzápätí dodala, že má aj približne 5 kúskov spomínaných nohavíc na predaj. Nie však cez oficiálny e-shop. Záujemcovia sa majú hlásiť priamo na Instagrame.

Podozrenie fanúšikov a mazanie komentárov

Na celých nohaviciach však fanúšikom nesedí hneď niekoľko vecí. Nejde pritom iba o podivný spôsob prania hodvábu či fakt, že hoci ich Nela mala vyrobiť len pre pár kamarátok, zrazu ich neoficiálne ponúka na predaj. Podozrivé je predovšetkým tvrdenie, že značka Louis Vuitton známa svojou neobyčajne prísnou obchodnou politikou, by českej podnikateľke predala vlastné látky nesúce logo LV, ktoré je duševným vlastníctvom firmy.

Okrem množstva ľudí, ktorí napadli tieto nezrovnalosti v komentároch (pričom mnohé z týchto komentárov údajne rýchlo zmizli), Nelu kontaktovala aj istá žena so známosťou v módnej brandži. Jej správu následne zverejnenú stránkou VIP bulvár, ako aj Slovákovej odpoveď, si môžete pozrieť v nasledujúcom obrázku.

Na kauzu zareagovala aj slovenská modelka Silvia Kucherenko, podľa ktorej by ľudia nemali byť zavádzaní. Potvrdila, že látku Louis Vuitton nie je možné len tak kúpiť, nieto ešte vytvárať z nej ďalšie výrobky a tie ponúkať na predaj. „LV nikdy nemal žiaden outlet. To fakt už niektoré nemajú stopku?,“ nestačila sa čudovať Kucherenko.

Samotná Slováková sa k celej veci dosiaľ oficiálne nevyjadrila, za to komentáre, ktoré odsudzujú jej tvrdenia ako očividne lživé, zavádzajúce a hraničiace s ilegálnou činnosťou, sa množia. Niektorí z odporcov influencerkinho konania už údajne aj upovedomili príslušné orgány a značku Louis Vuitton. Zdá sa teda, že po obrovskej kauze s rúškami bude Nela Slováková najbližšie týždne riešiť ďalší problém doslova svetových rozmerov.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/vipbulvar | Foto: Instagram/nelaslovakova, official_silviakucherenko, queen.plackova, vipbulvar