Vojvodkyňa zo Sussexu včera oslavovala svoje 38. narodeniny. V tento výnimočný deň jej manžel, princ Harry, napísal krásne vyznanie a vybral pre ňu dokonalý darček. 

Na sociálnej sieti sa jej Harry poďakoval hlavne za to, aká je úžasná. Meghan sa tak dočkala aj verejného vyznania lásky a tým sa len potvrdilo, že jej drahá polovička je jedným z tých galantných mužov!

Zahraničný portál The Sun informoval o tom, že dvojica pravdepodobne strávi tento deň vo svojom dome, prípadne plánuje, že sa neskôr pripoja ku kráľovnej a princovi Filipovi na slávnostný čaj a tortu na zámku Balmoral v Škótsku.

Blízky rodinný zdroj tatiež prezradil, že Meghan má k svojmu dnešnému sviatku dostať nejaký šperk, pretože ako sám Harry priznal, s obľubou navrhuje a vyberá šperky pre Meghan, tentokrát jej vybral náušnice. Navyše dostane aj fotorámik, kde bude fotka malého Archieho.

Meghan vo všeobecnosti uprednostňuje malú narodeninovú oslavu. Je skromná, a preto nepotrebuje nič veľké, túži byť iba obklopená blízkymi a hlavne rodinou.

svadba archie meghanmarkle

Krásne vyznanie od Harryho 🙂
narodeniny

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram /sussexroyal