Česko slovenská legenda Meky Žbirka je nielenže úžasným spevákom, ale aj pyšným otcom troch detí. Dcéry Denisa, Linda a syn Dávid robia Žbirkovcom obrovskú radosť, no v otcových šľapajach sa rozhodol pokračovať iba Dávid. Ten po otcovi zdedil spevácke gény, no to je asi tak všetko.

Davidovi talent veru nechýba, no z otcovej slávy rozhodne neťaží a snaží sa z plných síl rozbehnúť svoju kariéru. S kapelou často vystupujú na festivaloch a Meky tak môže byť na syna právoplatne pyšný. „Budem ho podporovať, nech sa rozhodne robiť čokoľvek, no som rád, že inklinuje k hudbe. A je krajší ako ja,“ zdôveril sa Meky.

Syna podporil aj prednedávnom na svojom Instagrame, kde všetkých fanúšikov oboznámil s jeho online koncertom: „Dnes má livestream aj môj syn Dávid,” napísal Meky.

Dávida dokonca neváhal pod príspevkom označiť, avšak po prekliknutí na jeho profil ostali mnohí v šoku. Žbirka mladší sa svojím hippie lookom a dlhými vlasmi na otca absolútne nepodobá, poniektorí odmietajú veriť, že je to Mekyho krv. No a čo, dôležitý je predsa talent a zlato v hrdle mladého ambiciozného speváka.

 

 

Zdroj: topky.sk | Foto: Inastagram/sunnbrella