Prvý pár zo show Svadba na prvý pohľad zašiel zatiaľ najďalej. Michal a Diana spolu už bývajú, vyzerá to tak, že si aj celkom rozumejú. Diváci si ale všimli, že sympatický východniar svoju ženu brzdí a nespráva sa k nej tak, ako by sa milujúci manžel mal.

8 ročný rozdiel sa zrejme prejavuje viac, ako by si obaja na začiatku mysleli. Energická Diana a rázny Michal sa síce podľa vedy k sebe hodia, fanúšikovia majú iný názor. Jeho poznámky, že sa správa ako malé decko či to, že sa mu nepáči, ako vyspáva, ju častokrát zamrzia.

Jeho premenlivé správanie a nálady lezú na nervy nielen Diane, ale aj divákom. „Bežte od neho preč, on vo vás ubíja celú vašu spontánnosť a radosť zo života, zabíja vo vás ľahkosť a nadšenie. Nestraťte samu seba, on je ako balvan, ktorý vás chce ťahať do nudy a chce vás manipulovať,” znie v komentároch.

„Správa sa ako starý „paprda. Stále, keď to pozerám, tak sa rozčuľujem, že také milé veselé krásne dievča a on taký. Zaslúžite si lepšieho chlapca, veselého usmiateho ako ste vy a hlavne zamilovaného až po uši do vás, takého, čo by vám aj modré z neba doniesol,” pridáva sa ku kritickému názoru ďalšia. Čo si o ich vzťahu myslíte vy, má to vôbec šancu?

Foto/Zdroj: Instagram/ tvmarkizaofficial