Prvým párom druhej série šou Svadba na prvý pohľad boli Michal a Diana, dvaja východniari, ktorí si k sebe dlho hľadali cestu. Bohužiaľ, aj napriek odporúčaniam odborníkov a genetickej zhode, nezostali spolu. 

Už počas vysielania relácie si diváci mohli všimnúť, ako veľmi mu záleží na jeho obchodíku a ako ho v podstate z nuly vybudoval na úspešný projekt. Teraz je všetko inak, vzdáva sa ho a chce uprednostniť rodinu. Nie však s Dianou, Michal má novú lásku.

,,Po 10 rokoch fungovania odstupujem od zabehnutej prevádzky, hlavne z dôvodu, že chceme spomaliť a založiť si na budúci rok rodinu, ak všetko pôjde podľa plánu. Preto som radšej v predstihu ponúkol odstúpenie, keďže proces môže trvať niekoľko mesiacov. Prednedávnom sme si v Košiciach zaobstarali bývanie a pravdepodobne začiatkom roka by sa mala Monika sťahovať do Košíc. Aj keď  sa zatiaľ poznáme len necelých 6 mesiacov, obaja máme pocit, ako keby sme sa poznali cely život,“ prezradil pre web markiza.sk Michal.

S priateľkou Monikou to teda vyzerá vážne, ktovie, koľko by genetická zhoda vyšla práve s ňou, každopádne je to asi dôkaz toho, že to nie je všetko 🙂

Foto/Zdroj: svadba.markiza.sk, Instagram/ majkelmatej