Už niekoľkokrát sa promotéri akcie Oktagon 19 zmienili o tom, že nás čaká turnaj roka! Okrem skvelo zostavených zápasov je ťahúňom najmä ten hlavný, stretnutie Václava Mikuláška a Karlosa Vémolu, pri ktorom si nikto netrúfne tipnúť, ako dopadne, aj keď vo veľkej výhode je jednoznačne UFC veterán Vémola. 

“Babu Jagu zničím v prvom kole, ako že sa volám Terminátor. A keď nie, tak zavesím rukavice na klinec, pretože už nebude mať zmysel ďalej zápasiť,” vravel Karlos priamo v klietke, po svojom poslednom vyhratom zápase.

O tom, že súboj týchto dvoch “kohútov” je skutočne ostro sledovaný, svedčia aj čísla sledovanosti samotného váženia, ktoré s 30-tisíc divákmi patrilo medzi najsledovanejšie videá na Slovensku aj v Česku.

Mikulášek je známy tým, že pri záverečnom staredowne vždy niečo kreatívne vymyslí, v minulosti sa dokonca neštítil pobozkať svojho súpera priamo na pery, len preto, aby ho rozhodil a ukázal mu, že je tak nad vecou. Včera zaujal tým, že si so sebou priniesol veľký klinec, ktorý chcel súperovi odovzdať, aby mal kde svoje rukavice zavesiť. “Máš ešte deň života, posledný,” reagoval Vémola.

Ako to celé dopadne zistíme už o pár hodín, LIVE prenos si môžete pozrieť a zakúpiť >>>TU<<<

 

Výsledky oficiálneho váženia:

Vémola – 84,3kg
Mikulášek – 84,4kg
Pudilová – 61,1kg
Holm – 61,9kg
Krištofič – 84,4kg
Strzelczyk – 84kg
Kalašnik – 78,45kg
Primera – 77,5kg
Kuzník – 70,5kg
Bartl – 70,4kg
Basharat – 62,8kg
Bezkorovayny – 62,7kg
Salčák – 84,4kg
Tomczak – 84,2kg
Kvarnstrom – 66,9kg
Macek – 66,8kg
Juráček – 79,9kg
Široký – 79,8kg
Dobiáš – diskvalifikovaný – pozitívne testovaný na koronavírus
Tvrdý – 84,35kg
Glos – 84,35kg

Foto/Zdroj: OKTAGON MMA TS | Video: YouTube